תכן יועצים

שרותים

תכנון ואפיון תעבורה אנכית לפרויקטים חדשים​

לכל פרויקט יש את המאפיינים והצרכים המתאימים לו, חברתנו מתמחה במתן פתרון ייחודי ויצירתי המתאים לסוג הבניין והפרויקט.

הניסיון העשיר בתחום אפיון פתרונות אנכיים לבניינים, בנוסף לידע הרב בהנדסה ותכנון מעליות מאפשר לנו לא רק לאפיין את צרכי הבניין אלא גם לבחון הנדסית את הפתרונות המוצעים ע”י חברות המעליות.

חברת תכן יועצים למעליות מקפידה להשתמש במיטב הטכנולוגיה  ובמערכות הנדסיות מתקדמות על מנת לספק ללקוחותינו את הטכנולוגיה העדכנית ביותר והפתרונות המתאמים ביותר עבורם כגון מערכות ממוחשבות המבצעות סימולציות לאיפיון בניינים כולל ציוד מדידה מתקדם לבחינת ביצועים ותקלות ובמערכות ניהול מידע למעקב קפדני אחרי עבודות השירות ועלויות התחזוקה.

בקרת שירות וחוות דעת מקצועית

חברתנו מספקת מכלול שירותי פיקוח ובקרה בנושאי שירות והרכבה על מנת לאפיין בעיות ומתן פתרונות טכניים, לשפר את פעילות המעלית וקבלה מקצועית של המעליות בגמר ההרכבה לאחריות נציגות הבית  ברמת ביצוע בהתאם להוראות היצרן והמפרט הטכני שהוגדר.

ליווי טכני מול מחלקות השירות בנושאי ריבוי תקלות, תחזוקה מונעת , הסכמי שירות ועלויות חלפים .

הסיוע המוענק ללקוחותינו נועד לאפשר רמת שמישות גבוהה של הציוד והקטנת כמות התקלות למינימום אפשרי ולהקטין את עלויות האחזקה והחלפים.

מתן שירות  חוות דעת טכנית הנדסית מקיפה כולל אומדנים כספיים והערכת שווי לבעלי נכסים וחברות יזמות.

קבלת מעליות / דרגנועים לאחריות של נציגות הבית

בגמר ההרכבה נדרשים לקוחות לחתום על הסכם שירות עם חברת המעליות ללא יכולת אמיתית לדעת מה מצב המעליות, האם המעליות הורכבו כראוי, מה היא תקופת השירות והאחריות, מהם מחירי השירות שעליהם להסכים עליו ועוד .

ידוע כי הרכבה נכונה ומקצועית של מעליות מאפשר להאריך את חיי המעליות ואופן תפקודן במהלך השנים  ולצמצם תקלות ו”מחלות ילדות” .

הקפדה על עריכת הסכם תחזוקה נכון ומדוייק נונע הפתעות לעלויות בלתי צפויות ומקטין לאורך השנים את עלויות התחזוקה של הציוד.